O klubu

Basketbalový klub Kladno (BK Kladno) si prošel za svou bezmála stoletou existenci obdobími slávy i útlumu. Již od prvopočátku   ̶  ještě pod hlavičkou nejstarší světové mládežnické sportovní organizace YMCA   ̶  je naším hlavním cílem podpořit rozvoj mládežnického basketbalu. Základním kamenem našeho spolku je přesvědčení, že nerozhoduje talent, ale chuť sportovat a bavit se basketbalem. Nabízíme kladenským dětem organizované sportovní vyžití pod odborným vedením trenérů. Naším primárním cílem není výkonnost, ale vždy rádi sdílíme radost s členy, kteří slaví úspěch v basketbalových soutěžích.

BK Kladno je členem České basketbalové federace a spolupracuje s dalšími kluby a spolky v regionu, což umožňuje talentovaným jedincům dále růst a budovat kariéru úspěšných basketbalových hráčů, tak jako tomu bylo a je v případě několika dřívějších i současných členů reprezentace České republiky. Je pro nás povzbuzením do dalšího rozvoje spolku, když si tito hráči vzpomenou na své začátky, první údery míčem a první výhry i porážky v dresu BK Kladno. Kladenský basketbal má již několik desetiletí rozdělen ženský a mužský oddíl, které spolu však úzce spolupracují. Dívky trénují a hrají basketbal pod hlavičkou Sokol Kladno a chlapci mohou rozvíjet své basketbalové dovednosti v našem spolku.

Adresa pro poštovní zásilky:
Sportovců 817, 272 04 Kladno
Zobrazit v mapě

E-mail: info@bkkladno.cz
ID datové schránky: uariart

Bankovní spojení:
Variabilní symbol: rodné číslo hráče

Vedení klubu

Předseda výboru: