Výsledky sezóny 2012/2013

19.01.2013

BK Kladno B - BK Kaučuk Kralupy, 53:82

Komentář trenéra:
V domácím souboji s jedním z kandidátů na postup jsme chtěli především odčinit naší nejvyšší porážku z venkovního zápasu v Kralupech. A zezačátku se nám to i dařilo. Střelecky dominoval Dave a celý tým agresivní hrou v obraně dělal hostům problémy. Po dvou trojkách na konci první čtvrtiny jsme šli do několikabodového vedení. Kralupy v druhé půli nasadily vyšší obrátky a výsledkem toho bylo jejich poločasové vedení. Ze začátku druhé půle se nám dařilo držet se soupeřem krok do stavu 49:49, pak se projevila větší zkušenost soupeře, který v klíčových okamžicích dokázal dát důležité koše. V poslední čtvrtině se projevila únava členů základní pětky, kteří měli v nohách těžký zápas s áčkem a navíc se projevila absence našich pivotů, kdy se už nepodařilo vyvinout takovou agresivitu na obranné polovině. V poslední čtvrtině, kdy se Kralupy dostaly do dvouciferného náskoku už na obrat nezbyly fyzické síly. Přes to všechno děkuji všem hráčům za maximální nasazení, díky kterému se proti silnému soupeři dařilo tři čtvrtiny sehrát vyrovnanou partii.

Další těžký zápas nás čeká ve středu od 20 hodin, v okresním derby proti Slanému.