BK Kladno B - Basket Poděbrady, 47:66

(8:18, 9:23, 13:19, 17:6)

Zeis, Hladůvka a Žák 11

Komentář trenéra:
Soupeř z čela tabulky přijel na Kladno posílen sebevědomím z dosavadních zápasů (7-0), což bylo znát od prvních minut. Během prvního pločasu si Poděbrady rychle udělaly dvacetibodový náskok, když se nám nepodařilo pokrýt souhru jejich tří největších opor se zkušenostmi z nejvyšší ligové soutěže. Tito hráči potvrdili svou kvalitu i na obranné půlce, v prvním poločasu to z naší strany bylo spíše trápení. Po poločase jsme si začali více půjčovat míč a nezakončovat hned v prvních vteřinách útoku, což se projevilo na soupeřově kondici a v posledních 15 minutách nás pustil do několika volných střel. Ani tak se však naše skóre nepřehouplo přes 50 bodů, což doufám bude další motivací do tréninku, především do jeho střelecké části. Pokud soupeř z Poděbrad udrží svou sílu na pivotu, bude těžké pro jakéhokoli soupeře ze soutěže jej překonat. Za náš celý tým přejeme co nejrychlejší uzdravení Hagridovi, ať je po novém roce opět platnou posilou. Za víkendovou podporu též děkuji všem fanouškům v hledišti.