Výsledky v aktuální sezóně U15

29.01.2017

BA Tygři Louny - BK Kladno U15, 66:37

V nedělním utkání jsme sice po koších Kuby rychle vedli 4:0, poté však převzali otěže zápasu domácí. Problém nám činila vysoká křídla, která se dokázala prosazovat především po rychlých protiútocích. Na hráčích byla tak trochu vidět únava ze sobotního boje v Kadani, fyzička odcházela rychleji a nezbývaly tak síly na tvrdé podkošové souboje a sprinty do obrany. Poločasové skóre pro nás sice nevyznělo tak hrozně, avšak třetí čtvrtina rozhodla. Na domácí koše se především naši pivoti nedokázali prosadit, v útoku to bylo trápení. Na obranné polovině ovšem tým předvedl bojovný výkon, ze kterého lze rozhodně vyjít do dalších zápasů. Zvýšená agresivita u obrany hráče bez míče je receptem do příštích domácích zápasů. Obzvláště pozoruhodným výkonem na kladenské straně na sebe upozornil Jakub Žák, který schytal pár tvrdých ran, ovšem z výškové převahy domácích si nic nedělal a svými odvážnými úniky dělal domácím v obraně starosti.