Výsledky v aktuální sezóně U15

28.01.2017

TJ Klášterec nad Ohří - BK Kladno U15, 82:62

Ve velké  a hezké hale v Kadani to proti domácím bylo utkání plné zvratů. Úvod nám sice utekl, ale nenechali jsme soupeře moc odskočit. Na kolena nás srazila série domácích koncem poločasu, kdy nám utekli na skóre 32:18. V tu chvíli jsme se nedokázali vypořádat s výškovou převahou domácích, kteří snadno skórovali z druhých a třetích šancí, které jsme jim špatným doskakováním sami poskytli. Do konce poločasu se podařilo náskok stáhnout, především díky rychlým protiútokům. Co však nám na obranné polovině vůbec nešlo, to byla obrana hráče bez míče. Naši hráči byli od soupeře moc daleko, agresivní obrana byla klíčem k úspěchu. V útoku jsme nedokázali najít potřebný klid na střelu, míče jsem zbrkle zahazovali. Třetí čtvrtina ovšem patřila našemu týmu. Zvýšili jsme agresivitu jak na míč, tak obranu bez míče a na doskoku již domácí nebyli tolik dominantní. Výsledkem toho bylo, že jsme se soupeři přiblížili až na rozdíl  jediného bodu (45:44). Od čtvrté minuty poslední čtvrtiny jsme ovšem nedokázali ubránit útoky soupeře, který byl efektivní při nájezdu dovnitř. Na hráčích už také byla vidět únava a tak si vítězství nakonec zaslouženě odvezli domácí.