Výsledky v aktuální sezóně U15

06.11.2016

BK Kladno U15 - BA Tygři Louny, 49:71

Nedělní domácí zápas začal v devět hodin ráno a na našich hráčích to bylo bohužel znát. Celou první půlku jsme se hledali, a to hlavně na útočné polovině. Od stavu 4:4 jsme nebyli schopni dát sedm minut koš, což zápas rozhodlo, protože od té doby nám už soupeř jenom odskakoval. Velký problém nám dělaly nájezdy soupeřových vysokých křídel, kterým jsme darovali spoustu prostoru a na nohou jsme byli v obraně bohužel pomalejší. V útoku, kdyby se halou o zápas mihnul Boeing 747, tak by rozhodně minul soupeřův koš stejně jako my. Nedokázali jsme bodovat ani z těch nejvyloženějších pozic, a to se pak těžko ztráta dohání. Pozitivní na tom je, že i když to nešlo, tak se bojovalo o každý míč. V druhé půli jsme nasadili na soupeře obranu po celém hřišti a výsledkem toho byla vyrovnaná druhá půle (31:31). Možná tohle bude recept do dalších zápasů.