Názory k Mužům "A"

Zpráva 1-10 z 16.
22.02.2014 17:00
Pohoršená
Za dnešní zápas proti Sršňům Písek by se celý klub měl stydět! Podkopnout soupeře zezadu a aniž by měl míč je nesportovní, takové fauly na hřiště nepatří!!! Psychopat s číslem 10 by potřeboval na holou, a to pořádně, popřípadě doporučuji neurol!!!
18.11.2013 11:16
Doktor
Dobrý den.
Chci jen poděkovat celému družstvu "A" včetně trenérů a kustoda:-) za odvedený výkon o víkendu. Jsem rád jak se s příchodem nové trenérské dvojice za podpory Standy výrazně změnil projev našeho prvního družstva. Čerstvost herního projevu, nasazení a týmová spolupráce jsou perfektní. Družstvu velmi svědčí průběžné střídání reagující na situaci na hřišti a měl jsem dojem, že nikdo z hráčů nebere to, že "jde dolů", úkorně. V sobotu byl tento výkon navíc podtržen výhrou.V neděli byl soupeř podstatně těžší a basketbalově i fyzicky vyspělejší než sobotní, ale i tak se dařilo hrát rovinu až do konce, kde jsme pak o vítězství přišli pár desítek sekund před sirénou možná až příliš šťastnou střelou soupeře ze skrumáže ve střední vzdálenosti. Pak nám již bohužel trochu nervozita svázala ruce, ale přesto mám z výkonu celého mančaftu dobrý pocit. Díky kluci! M
26.02.2012 23:46
Duky
Moc hezké utkání kluci, díky za zážitek!
19.02.2012 22:19
od VV pro :) a nejen pro něj
:) hele nikdo tady netvrdí,že se stane zázrak a Kladno bude na vrcholu tabulky,to je jasný,že to bohužel nelze,tak nepřeháněj :)Ale ti kluci toho předvedli dost a když budou pokračovat tak,jako třeba teď v pátek...kdo ví,kam to kdo kdy dotáhne.Ono to není jen o skóre,udělali kus práce a evidentně tě to zajímá,když jako"nekladeňák" jukáš na tyhle stránky:)Já jim jako správnej fanda věřím a klidně si tedy dám panáka na jejich zdraví a podporu:) Ty se opatruj a na zdraví i tvému týmu!
18.02.2012 20:15
pro VV od :)
aha,ukázali dost!!??? ..možná tak leda vám na kladně,my jsme víc opravdu nečekali fakt-ale jdou na to teda chytře!!! teď to vypukne!!! :):) radši už nepij!!
17.02.2012 22:51
pro :) od VV
Ano ano!,ukázali toho dost, možná i víc,než jiní čekali a nevěřící věřili,o tom žádná!Rozhodně...ale neeee tak úplně vše,co se v nich schovává a ještě nám všem určitě ukážou:) Ale tak jdou na to chytře a tak jako ostatně vše,je to i tady o důvěře.Tak se držte a ať je to hlavně pro Vás/nás všechny o radosti :)
16.02.2012 15:30
pro VV od :)
Nic proti tomu,napsal jsi to krásně, neukázali to co v nich je už za ty dosud odehrané zápasy????Ale jo hurá:)
13.02.2012 00:58
VV
Dobrý večer pánové,nevím kolik z Vás tyhle stránky navštěvuje ale pokud dobře počítám,zbývá Vám 5 zápasů na to,ukázat všem,co ve Vás je.Nemůžu se ubránit dojmu,že je ve Vás mnohem víc,než tolik,kolik neúprosně stanovují výsledná skóre zápasů.Není na čase jim všem ukázat,že Kladno A je na tom mnohem líp?Jste úžasný manšaft,máte na to, tak se sakra seberete a ukažte všem,co ve Vás je.Máte podporu,trenéry srdcaře,máte sílu,jen jí ukázat a "nebát se".Kladno si nezaslouží být poslední v tabulce!Hodně zdaru - věří Vám víc fandů,než byste možná doufali. Věřte ale hlavně sami sobě,v tom to je.Tak hurá na ně,Vy to přece zmáknete!:)
25.11.2011 21:24
Úťa
Obrovská gratulace k prvnímu vítězství! Jen tak dál:)
25.11.2011 20:01
Aleš amarxgut <at> seznam <dot> cz
Gratuluji k vítězství. =)